Hírek, Újdonságok

2021. november 21., vasárnap

2021. október 16., szombat

Családok, munkahelyek, magánszemélyek fogtak össze 2021.október 1-én, hogy a szelektív hulladékgyűjtés keretében minél több papír és pet palack gyűljön össze az újra

„ Amíg meg nem tapasztaltuk, milyen érzés szeretni egy állatot, lelkünk egy része mélyen alszik.

2021. május 20., csütörtök

Gyomaendrőd-Csárdaszállás-Hunya Kistérségi Óvoda

2021. május 16., vasárnap

"A Föld ki tudja elégíteni mindenki szükségletét, de nem tudja kielégíteni mindenki kapzsiságát!"

2021. március 27., szombat

Értesítjük a Tisztelt Szülőket, hogy a 2021/2022-es nevelési évre az ÓVODÁS KORÚ GYERMEKEK BEIRATKOZÁSA A GYOMAENDRŐD-CSÁRDASZÁLLÁS-HUNYA KISTÉRSÉGI ÓVODÁBA

2021. március 24., szerda

„EGY, KETTŐ, HÁROM, NÉGY,
TE KIS CIPŐ HOVÁ MÉGY?
KIPP, KOPP KOPOGOK,

2021. február 11., csütörtök

Nemzetközi pályázat megvalósításában vesz részt intézményünk az Erasmus+ Iskolai, óvodai partnerségek című program keretében.

Városi elektronikai hulladékgyűjtő akciónap kerül megrendezésre 2021. április 23-án, óvodáink és a Cseppke Óvodai Alapítvány szervezésében.

Szív alakú kupakgyűjtőt helyeztünk el a Kossuth úti Százszorszép Óvoda épülete előtt. A kezdeményezés tavasszal a Blaha úti Csemetekert Óvodánál is megvalósul.