Intézmény
Kedves Ballagó Gyerekek! Búcsúzunk……„kincsekkel”kezetekben indítunk útnak Benneteket. Vigyétek tovább a szépet és jót, amit itt kaptatok. Köszönjük nektek a sok mosolyt, ölelést, a sok-sok közös élményt! Óvodánk előttetek mindig nyitva áll, bármikor meglátogathattok bennünket, s ha elcsüggedtek, ne szomorkodjatok, ne adjátok fel… Mosolyogjatok!!! Legyetek bátrak, kíváncsiak, és őrizzétek meg szívetekben Százszorszép Óvodánk vidám, színes világát! Mindig Szeretettel gondolunk Rátok!