„ Amíg meg nem tapasztaltuk, milyen érzés szeretni egy állatot, lelkünk egy része mélyen alszik. ” (Anatole France)

2021.10.06.

A legkisebbek látogattak el a Gyepmesteri Telep kutyáihoz. A Tipegőkert Bölcsődéjének gyermekei, a Margaréta, Csemetekert és Százszorszép Óvodába járó gyermekek és szüleik jó szívvel gyűjtötték össze és lelkesen hozták be a kutyusoknak szánt eledelt. Meghajthatjuk a fejünket mi FELNŐTTEK e csöpp emberkék előtt❗️ Ők még tisztalelkűek és oly szeretettel fordulnak az állatok felé. Olyanná válnak, amilyenné neveljük őket, mi - szülők, pedagógusok. Neveljük őket a természet, az állatok tiszteletére, szeretetére! Váljunk jobbá mi is általuk. Talán nem is értik még, miért van itt ennyi kutya, miért vannak rácsok mögött.                        Legyen kevesebb kutya a gyepin! Fogadj örökbe! Bánj vele emberséggel! Ne verd láncra! Ne engedd utcára!                                          Nagyon örülünk, hogy most is bebizonyosodott, milyen aktív és segítőkész gyermek- és szülői csapata van a Százszorszép Óvodának!