I. CSEPPKE ÓVODAI ALAPÍTVÁNYI BÁL

Intézmény

A 2017-ben létrejött Cseppke Óvodai Alapítvány, valamint a Kistérségi Óvoda Szülői Munkaközössége által került megrendezésre Alapítványi bálunk február 17-én a Hídfő Étteremben. A színvonalas szervezésnek köszönhetően nagy érdeklődés mellett és igazán jó hangulatban telt az este.
Hínelné Szilágyi Krisztina, kuratóriumi tag az alábbi gondolatokkal köszöntötte a bálozókat:
"Az ember nem sokra megy egyedül az életben. Egyedül minden nehezebb. Ha egyedül van az ember, csak annyit tehet, amire egymaga képes, de mások támogatásával sokra viheti. A közösség hatalmat ad, csak legyen olyan közösség, amelyik elfogad és támogat."
Ezúton is köszönjük a kuratóriumi tagok, valamint az intézmény dolgozói nevében a szülők önzetlen segítségét, lelkesedését, áldozatos munkáját, mellyel lehetővé tették a bál sikeres megszervezését.
Köszönjük támogatóinknak a felajánlásokat, mellyel értékes nyeremények kerültek kisorsolásra az est folyamán.